Najczęściej zadawane Pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jeżeli nie znalazłeś tego co szukasz zachęcamy do kontaktu.

Chętnie wycenimy Twój projekt elektryczny za darmo, jeśli wiesz, jakie są potrzeby w zakresie instalacji, naprawy, modernizacji lub nowej konstrukcji. Jednak rozwiązywanie nieznanych problemów elektrycznych wymaga stawki godzinowej z minimalną opłatą serwisową wynoszącą dwie godziny. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​zlokalizowanie problemu zajmuje więcej czasu niż jego naprawa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby go naprawić, gdy zostaniemy wezwani do zbadania problemu.

Licencjonowani elektrycy są zobowiązani do znajomości aktualnego kodu elektrycznego. Jeśli zaryzykujesz samodzielnie wymianę bądź montaż nowej elektryki, powinieneś to zrobić zgodnie z obecnymi wymaganiami. Ponadto profesjonalista kupi odpowiedni materiał w odpowiednich ilościach, tworząc możliwie najmniej odpadów, co ostatecznie może zaoszczędzić pieniądze. Ponadto inspektorzy miejscy będą pobierać dodatkowe opłaty za każdym razem, gdy nie przejdziesz inspekcji i będą musieli wrócić. Ale co najważniejsze, podczas wykonywania napraw i instalacji elektrycznych zawsze istnieje ryzyko porażenia prądem elektrycznym i poparzenia łukiem elektrycznym - nie wspominając o tym, że niewłaściwa praca elektryczna ma paskudną reputację jako powodująca pożary i powodujące całkowite straty konstrukcji.

Najpierw poproś licencjonowanego wykonawcę elektrycznego o sprawdzenie Twojego domu. Po drugie, posłuchaj ich rady. Nowszą technologią w naszej branży są wyłączniki łukowe… i są one ochroną nr 1 zalecaną przez elektrolech. Wyłączniki łukowe są wymagane w nowych budynkach i można je dodawać do starszych przewodów w starszych domach w celu lepszego wykrywania iskier. Zalecane jest również odpowiednie uziemienie i ochrona odgromowa.

Tak! Za stawkę godzinową wykonamy przegląd elektryczny Twojego domu. Oferujemy dokładniejszą kontrolę instalacji elektrycznej niż „inspektorzy domowi”, ponieważ jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i specjalizujemy się w tej dziedzinie. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi kodeksami, wymaganiami różnych miast, obowiązkami lokalnych przedsiębiorstw użyteczności publicznej i co roku bierzemy udział w kursach ustawicznego kształcenia, aby zapewnić Ci bardzo dokładny raport. Jeśli i tak jesteśmy w twoim domu z powodu innego problemu / projektu, poproś nas o kontrolę.

Zadzwoń do nas pod numer 609-402-524. W razie potrzeby możemy przyjrzeć się Twojemu projektowi po godzinach i współpracować z Tobą, aby zaplanować czas w naszych godzinach pracy, aby zaoszczędzić na dodatkowych kosztach nadgodzin po godzinach naszej pracy.

Pracujemy od Poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 do 18:00

Zawsze staramy się jak najszybciej pracować w nagłych wypadkach i mniejszych pracach. Większe projekty są planowane z Tobą, aby dotrzymać terminów i skoordynować z innymi usługodawcami i przedsiębiorstwami użyteczności publicznej.

Oczywiście. Mamy jednak ograniczone materiały dostępne po godzinach oraz w weekendy. Wiele sytuacji awaryjnych wymaga zaangażowania inspektorów miejskich i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, co jest trudne do osiągnięcia po godzinach. Zawsze jednak doprowadzimy Twój dom lub firmę do bezpiecznego stanu i zaplanujemy naprawę stałą na następny dzień roboczy. Zawsze zaleca się utrzymywanie systemów elektrycznych w dobrym stanie, aby uniknąć naliczania opłat za nadgodziny w przypadku nagłych wypadków w nocy, w weekendy i święta. Nasz najlepszy kontakt po godzinach to e-mail pod adresem lechu@elektrolech.pl

Kiedy zaczynaliśmy przyjmowaliśmy pracę wychodząc z założenia, że ​​pomożemy każdemu. Nie wybieramy ręcznie projektów ani nie dyskryminujemy żadnej pracy, bez względu na to, jak mała, brudna lub trudna. Przez wiele lat pomagaliśmy klientom w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów / projektów elektrycznych. Wymieniamy żarówki i baterie w czujnikach dymu, zawieszamy lampki choinkowe i resetujemy wiele wyłączników i odbiorników GFCI! Jak za duże? Mamy klientów od bardzo dawna, którzy mówią nam, że są zdumieni dużymi projektami, które wykonujemy. Ponadto dysponujemy zasobami umożliwiającymi zatrudnianie dodatkowych, dobrze wyszkolonych i licencjonowanych elektryków, którzy zajmują się dużymi projektami komercyjnymi lub trudnymi zadaniami. (W naszej karierze NIGDY nie przegapiliśmy terminu ani nie wstrzymaliśmy pracy!)

Tak! Cieszymy się, że zapytałeś ... bez względu na to, kogo ostatecznie zatrudniasz, upewnij się, że wykonawca jest licencjonowany, zabezpieczony i ubezpieczony! Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, gwarancje oraz ubezpieczenie od odszkodowań dla pracowników.

Zatrudniamy tylko dobrze wyszkolonych, wykwalifikowanych elektryków. Będziemy współpracować z przedsiębiorstwem komunalnym, inspektorem miasta, dostawcami materiałów i generalnymi wykonawcami, aby pomóc Ci na każdym etapie projektu. Jesteśmy lokalną i stabilną firmą i nadal będziemy tutaj, aby zagwarantować naszą pracę i stabilność w Twojej firmie.

Ceny w naszej firmie zależą od tak wielu czynników, że postanowiliśmy dobierać koszt za całkowitą usługę na zasadzie wyceny indywidualnej. Zadzwoń i zapytaj o wycenę swojego problemu.